Restauracja Poznań

20. urodziny Pizzerii da Luigi

To niezwykły czas dla nas i chcemy, aby dla Was również był niezapomniany. Dlatego najpierw opowiemy Wam krótką historię, żebyśmy poznali się bliżej, a potem powiemy, co dla Was mamy.

Za siedmioma górami, za siedmioma morzami…
No dobra, dobra, żartowaliśmy. Nie liczyliśmy gór i mórz, które są po drodze do Włoch. Ale kontynuujmy. Pewnego dnia Hanka, nasza rodaczka, wyruszyła do Włoch, aby poznać świat – rok 1992. Nowe miejsce, nowe zadania i nowi ludzie. A jedną z tych osób miał być przyszły mąż. I tak pewnego dnia spotkała Luigiego…

Kim jest Luigi?
Luigi urodził się w samym sercu Włoch – Rzymie. Od dziecka ciągnęło go do kuchni, gdzie podglądał swoją gotującą rodzinę (oprócz rodziców – pięć starszych sióstr!), a gdy dosięgnął już nosem kuchennego blatu, zaczął przeszkadzać, mieszać, podgrzewać, kroić i smakować. I tak obudziła się w nim kulinarna pasja! Luigi przez 20 lat pracował w najróżniejszych włoskich restauracjach i żadna dziedzina nie była mu obca – zdobywał doświadczenie, jako kucharz, cukiernik oraz piekarz. Mniam!

Spotkanie
Hanka i Luigi spotkali się… przez przypadek. Ona mieszkała u Polki pod Rzymem i opiekowała się jej córeczką, a on jako znajomy wpadł na chwilę. A potem już wpadał co tydzień i w końcu wpadł na amen. Na 23 urodziny podarował dziewczynie z Poznania ogromny tort w kształcie serca, a potem zaprosił na sylwestra i pół roku później zamiast pierścionka dał złotą obrączkę. Niestety, Hanka musiała wrócić do Polski, a on został w Rzymie. Rozstali się na pół roku, ale pisali do siebie… listy.

Just Married!
W kwietniu 1994 roku pobrali się na rzymskim Kapitolu, ale już w czerwcu oboje zamieszkali w Poznaniu i snuli plany na przyszłość. Pięć lat później, w 1999 roku, otworzyli restaurację w centrum Poznania, którą prowadzą do dziś. Dania, które możecie skosztować w restauracji, bazują na oryginalnych włoskich przepisach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie w rodzinie Luigiego.

Prezenty od Was dla nas
Teraz będzie bardzo tkliwie… Dziękujemy! Tak po prostu, najzwyczajniej w świecie Wam dziękujemy! To Wy, wspólnie z nami, tworzycie tę restaurację. Każde Wasze odwiedziny są dla nas dawką motywacji na nowy dzień. Wszystkie Wasze miłe słowa budują nas i to miejsce, ale także krytyka – ta także wiele nas uczy. Dlatego tworząc menu, które zaktualizowaliśmy rok temu, skupiliśmy się przede wszystkim na Waszych upodobaniach, ulubionych daniach i niepowtarzalnych, włoskich smakach.

Prezenty od nas dla Was
To ta część, której nie warto pomijać. A mamy tych prezentów sporo, bo 20. urodzin nie ma się na co dzień. To po kolei:

🔸  ogłaszamy promocję! Przez cały listopad pizza Margherita tylko za 10 zł!

🔸  będąc w restauracji, weźcie swój bon, na którym możecie zbierać pieczątki. Dziesiąta pieczątka to pizza lub makaron gratis!

🔸  17 listopada odbierzcie swój prezent! Tego dnia na Starym Rynku pojawią się niezwykli Goście, których na pewno nie przegapicie. Będą oni nosili ze sobą wieeelkie pudło z prezentami dla Was. A co to będzie, niech zostanie naszą słodką tajemnicą.

Uwaga, uwaga!

🔸  całą niedzielę, 17 listopada, gotuje dla Was Luigi

🔸  Luigi przygotuje też urodzinowy tort dla Klientów, którzy zaszczycą nas w tym dniu swoją obecnością, ale godzinę serwowania zna tylko on – zapraszamy!

Bony na pieczątki

Odbierzcie swój bon w naszej Pizzerii, zbierajcie pieczątki i wybierzcie pizzę lub makaron z menu gratis! Nie musicie się martwić, że nie zdążycie zebrać pieczątek, ponieważ ta niespodzianka potrwa aż do 23 grudnia 2020 r.

Szczegóły promocji:
🔸 Pieczątkę otrzymujecie za każde wydane 25 zł na dania z karty w Pizzerii da Luigi
🔸 Promocja nie dotyczy zestawów dnia, imprez okolicznościowych i cateringów
🔸 Oferta ważna do 23 grudnia 2020 r.

Pizza Margherita za 10 zł

Przez cały listopad, odwiedzając naszą restaurację, możecie skorzystać z urodzinowej promocji: pizza Margherita tylko za 10 zł!
Nasze pizze powstają z oryginalnych, włoskich receptur, które Luigi przywiózł ze sobą z Włoch – zapraszamy do skosztowania!

Szczegóły promocji:
🔸 Promocja trwa przez cały listopad 2019
🔸 Oferta ważna tylko na terenie restauracji; nie dotyczy dostawy przez Pyszne.pl, Głodny.pl oraz UberEats